Firmamızdan destek alan Türkiye ve Dünyadan kişi ve kurum sayısı 20,000 den fazladır.

Geçmiş yıllardan bugüne bir çok e-ticaret ve mikro site kurulumu, kurumsal çözümler, teknik servis hizmetleri, ülkemizde ve yurt dışında faaliyet gösteren saygın firmaların SEO yönetimi işlerinde başarı ile rol alan Avrasya Teknoloji her zaman müşterinin daha iyi bir konuma gelmesi, müşterilerini daha mutlu etmesi için kurumlara yol göstermiştir. İçinde bulunduğumuz dönemde internet artık insanların bir uzvu haline gelmiş ve yokluğu düşünülemez haldedir.

Artık internet’te var olmayan marka ve kurumlar pazar paylarını kaybetmekte, yeni nesil için hiç var olamamaktadırlar. Sizde markanızı ve kurumunuzu bu dünya’ya dahil etmek ve varlığınızı kuvvetlendirmek istiyorsanız Avrasya Teknoloji her zaman yanınızda olacak ve bu yolda sizinle bir aile gibi yol alacaktır.

Bilişim dünyası ile ilgili tüm çözümler için bizi arayabilir ve desteğimizi isteyebilirsiniz.

AVRASYA TEKNOLOJİ HİZMETLERİMİZ

TEKNİK SERVİS

Alınan tüm elektronik aletler ve bilgisayarlar da zaman içinde eskiyor. Pek çok arızaya uğruyor. Bazı arızaların çözümü çok basitken, çoğu arızanın da çözümü uzmanlık gerektirebiliyor. Avrasya Teknoloji, işte bu uzmanlık gerektiren sektörde, en tecrübeli bilgisayar teknisyenlerine sahiptir. Uzman ve tecrübeli uygulaman ekibiyle, akla gelebilecek her türlü bilgisayar arızasını çözüme ulaştırmaktadır.

Bilgisayarlarınızda oluşabilecek işletim sistemi hataları, orijinal işletim sistemi kurulumları, virüs problemleri, ısınma ve gürültülü çalışma şeklinde şikâyetler, ekrana görüntü gelmemesi veya monitör arızaları, bilgisayar donanım parçalarında oluşabilecek arızalar, yavaşlayan bilgisayarı hızlandırma şeklinde istekler, bilgisayar kasasının derinlemesine temizliği, harici hafıza girişlerinde problemler, veri kurtarma, web ile ilgili problemler vb. tüm arızalarda Avrasya Teknoloji teknik servisi olarak Türkiye halkına en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Bilgisayar, Tablet, Cep Telefonu, Yazıcı ve Sarf Malzemeleri, Bilgisayar Bileşenleri vb. birçok elektronik cihazınız için Avrasya Teknoloji’den hizmet alabilirsiniz.

KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Kameralar güvenlik açısından vazgeçilmez ürünlerdir. Kamera çeşitlerinizi tanıyıp en uygun olanı seçmek önemlidir.

Avrasya Teknoloji Kamera ve Güvenlik Sistemleri ile evlerin ve işyerlerin canlı ya da kayıtlı görüntülerine cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden uzaktan erişebilirsiniz.

Çalışanlarını izlemek isteyen işyerleri ile çocuk ve yaşlı yakınlarını bakıcı ile bırakmak zorunda kalan aileler vb. çok geniş kitleler için ideal çözümdür.

Kameralar belirlenen bölümlere kurulduktan sonra kayıt cihazı üzerine kaydetmeye başlar. Sizde bu görüntülere mobil uygulamalar ile canlı ulaşabilir, kayıt izleyebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Sunduğumuz geniş çözüm seçenekleri ve uzmanlığımız sayesinde kartlı geçiş, yangın, hırsız alarmı gibi tüm güvenlik amaçlı uygulamalarla doğrudan entegrasyon sağlanabilir. Bunların yanı sıra, yeni nesil yazılımlar ve video izleme sistemine entegre olan Gelişmiş Video Analitik çözümleri sayesinde, basit izlemenin dışında gelişmiş görevleri tanımlayarak, isteğe yönelik aramalarla amaca daha kolay ulaşım sağlanıyor.

WEB & GRAFİK TASARIM

Yıllardır pek çok kurumsal firma ile çalışmaktayız. Bu firmaların profesyonel imajlarını pekiştiren, müşterileriyle iletişimini arttıran, online başvuru ve iletişim formları üzerinden iş hacmini arttıran web site kurulumunuzu sağlayalım. Müşterileriniz sizi bulsun, siz müşterilerinizi değil. Bunun yanı sıra Google Reklam’ları ile desteklenebilecek site Google’a indekslenmede zorluk yaşamayacaktır.

 

Web sitesinin tasarımı, domain & hosting hizmetleri, kurumsal kimlik, SSL & SEO hizmetleri için Avrasya Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İşler sadece sitenizi yaparak yayına almakla bitmiyor. Aslında en önemlisi sitenizi Arama motorları ve kullanıcılar için daha anlaşılır hale getirmek. Bu işlemlerin yapılması sitenizin herkes için daha anlaşılır ve işe yarar olmasını sağlamaktadır. Yanlış eller ile yapılan seo işlemleri sitenize kalıcı zararlar verebileceği gibi arama motorlarının indexlerinden de silinmenize, yani sanal dünyada yok olmanıza sebep olabilir.

Biz Avrasya Teknoloji olarak legal yöntemler ile size bu konuda yol göstererek hizmet vermeye devam ediyoruz.

NETWORK HİZMETLERİ

Network ağı altyapısı projelendirme, planlama ve uygulama işlemleri anahtar teslim yapılmaktadır.

Dağıtım kabinleri, Sistem odası yapılandırılması, Sistem odası için özel soğutmalı kabinet sistemleri, İklimlendirme sistemleri,

Mevcut ağların analizleri, performans izlenmesi ve raporlama işlemleri,

Altyapı için gerekli Cat.5, Cat.6, Fiber ve diğer kablolama pasif malzemelerin temini, yapılandırılması işlemleri uzman çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

AĞ GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik Duvarı
Log Analiz Yazılım ve Donanımları
İçerik Filtreleme ve Anti-Virüs Çözümleri
Zafiyet ve Uyum Yönetimi Çözümleri
Kayıt ve Olay Yönetimi Çözümleri
Saldırı Önleme Sistemleri
Uç Nokta Güvenliği ve Ağ Erişim Kontrolü
Veri Güvenliği Çözümleri
Erişim Yönetimi Sistemleri
SSL Sertifika ve VPN Tünel Çözümleri
Güvenlik Politikası Hazırlama ve Danışmanlık
Risk Analizi ve Risk Yönetimi Hizmetleri için ürün temin ve devreye alma işlemleri

Birlikte yürüdüğümüz

İş ortaklarımız

  Misyonumuz

  Bilim Teknolojileri alanında Türkiye’ de başarı sağlayan ve bu başarıyı sürdürebilen, geliştirebilen bir çözüm şirketi olabilmek. Bu başarının hem bizlere hemde müşterilerimize katma değer sağlaması ile birlikte en üst düzeyde ürün, hizmet ve servis kalitesini yakalayabilmektir.

  ADRES

  Feridun Çelik Mahallesi, 1652. Cadde, NO:41/A Altındağ/ANKARA

  TELEFON

  +90 312 543 34 28

  destek@avrasyateknoloji.com.tr